Тараз. Я не заходил в здания, я ничего не брал. Я ничего не поджигал. Я только снимал на видео".

1 min read
Play
React:
📝 Private notes

Share this article

Scan the QR code or use the buttons below.

↑ ↓ to navigate · Enter to open ? shortcuts

Keyboard shortcuts

⌘ K / /
Open command palette
g h
Go home
g a
Go to Articles
g s
Go to Search
g b
Go to Bookmarks
g t
Trending
g r
Random article
?
This help